Humor

Video/ Hit parade i absurdit shqiptar…               Publikuar në : 20:31 - 14/05/18 |
mapo.al

Në pak minuta shfaqen dhe komentohen disa situata tragji-komike nga realiteti ynë i përditshëm.


 Shirat e ditëve të fundit e kanë përmbytur qytetin e Beratit dhe hapësirat mes pallateve notojnë nën ujë.

Në urgjencën e Tiranës ka rënë një copë suvaje, duke rrezikuar jetën e qytetarëve.

Në Peshkopi qentë rehatohen rrugëve e shesheve të qytetit ditën dhe natën.

Një kalë është ngarkuar mbi një automjet tip opel, me të cilin po transportohet.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas