KMR

Video / I riu nga Tirana po xhironte gomat e Lambos, zotëria çohet nga lokali dhe e fëlliq

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:03 - 04/06/18 |
mapo.al

Rrugët e kryeqytetit kanë nisur të duken gjithnjë e më të mbushura me automjetet e shtrenjta të markave luksoze.


“Bishat” e shtrenjta i bien në sy çdo kalimtari për shkak të madhështisë që reflektojnë.


Një rast i pazakontë ka ndodhur sot në kryeqytet, kur pronari i një Lamborghini të bardhë, sipas dëshmitarëve, ka qenë duke xhiruar gomat për 5 minuta në vend kur një zotëri është ngritur nga lokali përballë ku pi pinte kafen dhe e ka qortuar.


I riu ngriti jo vetëm zonën e Asllan Rusit, por tërë Tiranën “në këmbë” dhe u largua pas qortimit të zotërisë.


Materialet siguruar nga @RichKidsTirana


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas