Aktualitet

Video/ Ish-deputeti Bardh Spahia arrestohet në transmetim live
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:31 - 20/06/19 |
mapo.al

Ishe-deputeti Bardh Spahia është arrestuar mbrëmjen e djeshme nga policia. Spahia ishte duke shkuar në studion e televizonit Top Channel, kur një patrullë e “Shiponjave” e ka ndaluar. Spahia ishte në transmetim live në momentet e ndalimit.


Në video dallohet kur policia e shoqëron deputetin, ndërkohë që ky i fundit vijonte të fliste live për emisionin “Open”. Bardh Spahia u shpall në kërkim nga policia pas incidenteve në Shkodër, ku u thyen xhamat dhe iu vendos zjarri dritares së një shkolle.


 

Etiketa: ,

Pas