Aktualitet

Video/ Ja si e përjeton nusja shpërthimin tronditës në Bejrut
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:18 - 05/08/20 |
mapo.al

Shpërthimi në Bejrut tronditi mbarë opinionin publik botëror. Vala goditëse nuk kurseu askënd, duke lënë pas viktima e të lenduar pa pasur keqardhje.


Shpërthimi u përjetua nga shumë njerëz, gjithashtu edhe nga kjo nuse, video e së cilës është bërë virale në rrjet.Siç shihet dhe në video, nusja përjeton tmerrin e madh, gjatë setit fotografik të dasmës, ku shfaqet e lumtur dhe e qeshur, por që shpërthimi e shtang dhe i prish çastet më të bukura të jetës. Në video, të filmuar nga Mahmoud Nakib, nusja më pas ikën nga vendi me të gjithë personat që ndodheshin me të.Etiketa: , ,

Pas