Aktualitet

Video/ Ja si policia dhunoi protestuesit e Shoqërisë Civile

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:38 - 09/05/20 |
mapo.al

Shoqëria civila ka protestuar diten e sotme në Sheshin Skënderbej.


Protestuesit u shpërndanë me forcë nga policia.


Një grua është ndjerë keq pas shoqërimit me forcë dhe u desh ardhja e ambulancës.


Më shumë se 10 persona janë ndaluar.


Pë më shumë ndiqni pamjet e mëposhtme:


Etiketa: , ,

Pas