Video/ Ja si policia dhunoi protestuesit e Shoqërisë Civile

Shoqëria civila ka protestuar diten e sotme në Sheshin Skënderbej. Protestuesit u shpërndanë me forcë nga policia. Një grua është ndjerë keq pas shoqërimit me forcë dhe u desh ardhja e ambulancës. Më shumë se 10 persona janë ndaluar. Pë më shumë ndiqni pamjet e mëposhtme: