Bota

Video / Kalimtarët rrahin hajdutin për vdekje

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:25 - 21/09/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një hajdut vdiq teksa kishte hyrë për të vjedhur në një argjendari. I armatosur me thikë ai futet në një dyqan bizhuterisht në Gladstonos në Qipro, por është pikasur.


Sapo ai ka parë rrezikun ka tentuar që të largohej. Fillimisht ka marrë fikësen e zjarrit, për të thyer derën, por pa sukses. Hajduti është sulmuar nga personat që ishin jashtë dyqanit.


Në fillim ai u qellua nga jashtë dyqanit nga një person, ku mbeti i plagosur. Më pas ai ka thyer xhamat e dritares dhe ka tentuar të dalë, por në këtë moment është sulmuar nga kalimtarët.


Personi vdiq pak momente më vonë në rrugë.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas