ShowBizz

VIDEO/ Kallashi tregon haptazi: ‘Me këtë reper do të bëja…’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:51 - 03/06/18 |
mapo.al

Në mesin e shumë të ftuarve në emisionin “ElitëShow” këtë javë ishte edhe valltarja dhe këngëtarja e njohur Kallashi.


Për ”ElitëShow” ajo zbuloi shumë gjëra nga jeta e saj profesionale dhe ajo private.


E pyetur se me cilin reper do të bënte një bashkëpunim ajo u përgjigj kështu:


Këtë moment do të mund ta gjeni nga minuta 19:49 deri 20:01.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas