Sport

VIDEO/ Karius bëhet protagonist me një tjetër gafë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:34 - 07/11/19 |
mapo.al

Loris Karius dhe gafat janë një binom i pandalshëm.


Ishin pikërisht këto gafa që e largua nga kampionët në fuqi të Europës, Liverpool.


Portieri i “The Reds”, i cili luan si i huazuar te Besiktas ka bërë një gafë në takimin që klubi turk po luan ndaj Bragës.Në momentin kur rezultati ishte 1-1, Karius bën një dalje të gabuar dhe sulmuesi portugez përfiton duke shënuar.
1
Etiketa: , , ,

Pas