Humor

Video / Kërcënonte se do hidhej nga kati i 16-të, adoleshenti shpëtohet nga zjarrfikësi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:56 - 23/05/18 |
mapo.al

Një zjarrfikës është kthyer në hero në Kinë pasi ka arritur të shpëtojë një 14-vjeçar, i cili po tentonte të hidhej nga kati i 16-të një i pallati.Arsyeja që adoleshenti po tentonte vetëvrasjen ishte absurde, pasi nuk ishte lejuar të luante me video-lojëra.


Zjarrfikësi, i ndihmuar edhe nga kolegët e tij, arriti të kapte 14-vjeçarin dhe ta kalonte në ballkonin e pallatit duke e shpëtuar.
1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas