ShowBizz

Video/ Kjo parukiere të hidhet në prehër kur të pret flokët               Publikuar në : 12:59 - 15/05/19 |
mapo.al

Padyshim që nuk jeni përballur kurrë me një parukiere të tillë. Video e Penny Lee duke i hedhur në prehër klientit të saj ndërsa i priste flokët është bërë virale.


 

View this post on Instagram

 

GETTIN A CUT BY MY FAVORITE BARBER @ms.pennylee ! LADIES, YOU’D BE COOL WITH YA MAN GETTIN A CUT BY HER ?

A post shared by Mike Ruga (@mikeruga) on


Modelja e Instagram-it është e njohur për videot e saj të twerk-ing. Dhe në video ajo shihet duke iu hedhur në prehër Mike Ruga në një dyqan berberi.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas