Humor

Video komike/ ‘Kiki Challenge’ jo vetëm me femra seksi, ja çfarë bëjnë dy fermerë në mes të baltës…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:09 - 07/08/18 |
mapo.al

Sfida virale “Kiki Challenge” që ven nga kënga e reperit të njohur Drake, ka prekur mbarë botën.

Ajo është një sfidë ku teksa dëgjohet refreni i këngës së Drake, një person që është pasagjer në makinë duhet të zbresë nga aty, e të bëjë një koreografi jashtë makinës.


Por sigurisht, si çdo gjë që bëhet virale ajo është argëtuesed, por mund të kthehet e gjitha mbrapsh sepse kanë qenë jo të pakta rastet kur këto video kanë përfunduar me pasoja fatale.
Kiki Challenge ka shkuar deri në Indi dhe në videon e më poshtme shohim dy djem që duke mbjell oriz me dy qe kërcejnë nën ritmet e Drake shkruan Nytimes.


1Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas