Aktualitet

Video/ Krokodili tmerron për vdekje policinë në mes të qytetit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:50 - 06/05/20 |
mapo.al

Një aligator gjigand ka dalë në rrugët e Floridës duke tmerruar të gjithë banorët dhe policët.


Zyra e Sherifit të Qarkut Palm Beach ka postuar një video të frikshme ndërkohë që policët po përballeshin me këtë aligator.Ata nuk mund të bënin asgjë, ndërkohë që aligatori u largua dhe tani është shpallur në kërkim pasi mund të jetë një rrezik për të gjithë për aq kohë sa ndodhet i lirë nëpër qytet.


 


Etiketa:

Pas