Kryesore

Video/ ‘Ku do e lëmë pra?’, Rama fton ndryshe studentët me videon për të qeshur…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:43 - 14/12/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama nuk është ndalur me ftesën që ka për të dialoguar me studentët që po protestojnë.


Në një postim në Instagram Rama shfaqet duke kërcyer me në sfond këngën e Elita 5 “E di se do të vish”, dhe shkruan “Jo keq dhe kjo jo keq”.


 View this post on Instagram

 


😂..Jo keq dhe kjo jo keq..🤣


A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas