KMR

Video/ Kur pi më tepër seç duhet. Vajza e zhveshur pastron banjon e një klubi me gjuhë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:40 - 30/05/18 |
mapo.al

Nuk na rastis rralle te shohim video te njerezve te cilet e kane tejkaluar me pijen dhe bejne veprime te pakontrollueshme.


Por rasti i nje vajze qe do ju paraqesim me poshte i tejkalon te gjitha limitet e pritshmerise.


Ajo ka filmuar live veten ne banjon e nje clubi teksa pastron tualetin me gjuhe teresisht e zhveshur.


Nuk dihet ende ne nese ajo ka qene vetem nen efektin e alkolit apo te ndonje substance narkotike por video e saj eshte “shkepur” me komente.


Vazja dhe djem duhet te beni me teper kujdes me telefonin tuaj ne momentet kur jeni te pire, mund te publikoni gjera qe nuk duhet.

 


Etiketa: , ,

Pas