Aktualitet

Video kur rrëzohet pema e zë poshtë kalimtarët në Durrës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:14 - 24/12/19 |
mapo.al

Stuhia ka rrëzuar një pemë në qytetin e Durrësit duke zënë poshtë kalimtarët.  Fatmirësisht kalimtarët nuk patën dëmtime të rënda.


Moti në Durrës është i qetë dhe nuk ka ndonjë stuhi apo erë të fortë, ndaj nuk ka një shpjegim pse ka ardhur dhe rënia e pemës. Ndoshta ka qënë e plasaritur si pasojë e termetit të 26 nëntorit ose furtunës së një dite më parë.

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas