Media

VIDEO/ Kush është Sara Malaj, reperja e parë shqiptare që çmendi sot Arjan Çanin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:26 - 06/04/18 |
mapo.al

Sara Malaj, vajza nga Vlora e lindur në Athinë duket se është e para femër repere në Shqipëri.


Ajo ishte e ftuar sot në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan nga ku dha intervistën e saj të parë. Gjatë emisionit Sara rrëfeu se në moshën 14-veçare ka nisur të merret me modeling, ndërkohë që tashmë i është përkushtuar repit.


Përveç një repere shumë e mirë, ajo që të tërhiqte vëmendjen ishin edhe sytë e saj dhe linjat perfekte.E veshur me një fustan jeshil që i ekspozonte format trupore Sara Malaj promovoi klipin e saj më të ri.


Etiketa: , , ,

Pas