ShowBiz

Video / La Amerikën për të takuar Hadërgjonaj, kush është mashkulli që iu fut në shtrat këngëtares shqiptare


               Publikuar në : 16:47 - 09/09/18 |
mapo.al

Një mik i mirë është vështirë të gjendet në ditët e sotme dhe nëse ju e keni ju sugjerojmë ta shtrëngoni fort! Anxhelina Hadërgjonaj është një nga këngëtaret shqiptare që ka krijuar miqësi me shumë personazhe të njohur të Hollywoodit.


Mirëpo bukuroshja bjonde është rikthyer për të jetuar në Tiranë, siç shihet në postimet e bëra në rrjetet sociale. Një ditë pas saj ka qenë miku i saj më i ngushtë i cili ka udhëtuar 16 orë me avion vetëm për ta surprizuar. Në videon e shpërndarë në rrjetet sociale nga vete Anxhelina shihet Arieli, make-up artisti i Kylie Jenner i cili futet në dhomën e këngëtares dhe i hidhet në shtrat për ta përqafuar.

Arieli teksa surprizon Anxhelinën

“Mendoj se nuk e kupton se do të bëja gjithçka për ty,”- shkruan Ariel krahas fotos ku shfaqet me Anxhelinën.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas