Aktualitet

VIDEO-LAJM/ Momenti kur shembet vila 5-katëshe në Shkozet








Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:20 - 04/12/19 |
mapo.al

Sot rreth orës 15:00 është shembur vila 5-katëshe në Shkozet të Durrësit.


Shembja është bërë me shpërthim të kontrolluar me tritol.


Vila u dëmtua nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit, në kollona dhe në strukturë, kësisoj ekspertët vendosën që objekti të shembet.





Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas