Aktualitet

VIDEO- LSI bashkon tifozat e Partizanit me ata të Tiranës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:50 - 22/04/21 |
mapo.al

Në mitingun e LSI sot në Tiranë tifozët e ekipeve kryesore të Tiranës kanë dhënë një shfaqje spektakolare.

Në miting kanë marrë pjesë tifozë të Tiranës dhe të Partizanit, dy ekipet rivale, të cilët janë bërë bashkë në mitingun e LSI.


1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas