Humor

Video/ Maçoku turk sulmon 5 qen të mëdhenj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:30 - 22/12/19 |
mapo.al

E habitshme, por e vërtetë. Kjo video po bën xhiron e botës.


Në të shihet një grup qensh që rrethojnë një maçok të zi, për ta sulmuar, por përfundojnë duke u sulmuar nga vetë maçoku.


Ai u hidhet në kurriz duke i gërrvishtur dhe i detyron qentë t’ja mbathin.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas