KMR

Video/ Magjistari ngrinë moderatorin e “Kojshia Show”, Pamje trishtuese..!

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 18:01 - 02/04/18 |
mapo.al

Këtë të diele mysafir të emisionit më të shikuar ishin Ramiz Kelmendi, dhe Ilir Ferizi magjistari.


Ilir Ferizi provoi një magji me Moderatorin Sadri Imeri. 


Shikojeni nga minuta 57:33 kur magjistari e ngrinë moderatorin.


Etiketa: , , ,

Pas