Aktualitet

VIDEO/ Makina dhe njerëz që kërkojnë ndihmë, pamje horror nga shpërthimi në Bejrut
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 04/08/20 |
mapo.al

Janë pamje tronditëse ato që vijnë nga kryeqyteti i Libanit, Bejrut, i cili këtë pasdite u godit nga dy shpërthime të fuqishmme, që kanë shkatërruar gjithçka.


Siç shikohet edhe nga pamjet, shpërthimi ka qenë aq i fuqishëm sa ka shkatërruar të gjitha hotelet në zonë si edhe automjetet që kanë qenë në lëvizje.


Deri tani raportohet për 10 persona të vdekur, por bilanci ka gjasa të përkeqësohet me kalimin e orëve.


 


 

 LEXO EDHE:

Pamje si ‘Hiroshima’/ Shikoni si shpërthimi në Liban shkatërron ndërtesat (VIDEO)


Etiketa: , ,

Pas