Kronika, Kryesore

Video/ Makina merr flakë në autostradën Tiranë-Durrës

Një makinë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit. Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar apo jo.


Dyshohet se mjeti ka qenë në ecje. Brenda pak minutash makina shpërtheu në flakë dhe ndërhyrja e shërbimit zjarrfikës ka qenë e kotë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas