Kronika

Video/ Makina merr flakë në autostradën Tiranë-Durrës               Publikuar në : 19:20 - 06/02/19 |
mapo.al

Një makinë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit. Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar apo jo.


Dyshohet se mjeti ka qenë në ecje. Brenda pak minutash makina shpërtheu në flakë dhe ndërhyrja e shërbimit zjarrfikës ka qenë e kotë.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas