Aktualitet

VIDEO/ Makina rrëshqet dhe përmbyset në tunelin e sheshit “Shqiponja”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:44 - 13/09/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur sot në një nga tunelet e sheshit ‘Shqiponja’ në Tiranë.


Siç edhe shikohet nga pamjet, një makinë ka rrëshqitur në tunel dhe është përmbysur.


Nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.Aksidentet nuk janë të rralla brenda këtyre tuneleve, pasi problematike mbetet mungesa e sinjalistikës.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas