Bota

Video/ Makina të përmbysura në rrugë, pasojat e tornados në Gjermani


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:30 - 07/06/19 |
mapo.al

Një situatë e vështirë ka përfshirë qytetin Bocholt në Gjermani. Pas një furtune të fortë, një tornado edhe më e fuqishme ka goditur qytetin gjerman. Mediat vendase kanë publikuar foto dhe video të ndryshme nga pasojat e tornados. Në rrugë sheh makina të përmbysura, pemë të thyera, shtëpi të shkatëruara. Fatmirësisht tornadoja që goditi qytetin Bocholt nuk ka sjellë dëmtime në njerëz, por vetëm pasoja materiale.


1


Etiketa: , ,

Pas