Bota

Video/ Mamaja nuk e puthi kur iku në punë, reagimi epik i vogëlushit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:31 - 11/11/19 |
mapo.al

Ky është momenti epik, kur një vogëlush 2-vjeçar tregon revoltimin e tij, sepse nëna ishte larguar për në punë, pa e puthur atë.


Vogëlushi i zemëruar me emrin Alexandër, nga Jacksonville, Florida, sapo kishte përfunduar një praktikë futbolli, kur nëna e tij Diana Simos hapi derën dhe papritur iku në punë pa e puthur atë.


Atëherë babai i Aleksandrit, Christos, mori në dorë telefonin e tij për të filmuar reagimin “funny” të Aleksandrit. Në video Aleksandri shihet duke i shpjeguar “tërbimin” babait të tij.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas