Aktualitet

VIDEO/ Mashtrimi i Ramës me rrugët, PD: Në 7 vjet Rama ndërtoi vetëm 22 km rrugë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:02 - 13/08/20 |
mapo.al

Duke publikuar një video të kryeministrit Edi Rama, Jorida Tabaku shkruan se Rama i gënjeu shqiptarët duke thënë se rruga nuk është zhvillim, ndërsa tani u thotë atyre se po ndërton rrugë.


Ndërkohë, Tabaku thekson se bilanci i tij në këto 7 vite qeverisje është vetëm 22 km rrugë.


Ststusi i plotë
I gënjeu shqiptarët se rruga nuk është zhvillim. Pastaj, se nuk kishte rrugë të ndërtuara. Në fund të rrugës së tij u thotë shqiptarëve se po ndërton rrugë. Cilët rrugë? Ato të nisura përpara vitit 2013 atëherë kur i sulmonte. Bilanci i tij: vetëm 22 km rrugë në 7 vite!


Rama është prova njerëzore e gënjeshtrës për mbijetesë. Çdo ditë që qëndron, më shumë dëm i bën Shqipërisë dhe shqiptarëve.
Etiketa: ,

Pas