Bota

VIDEO/ Mbani frymën, fëmija hidhet, nëna e shpëton nga vdekja…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:27 - 25/06/19 |
mapo.al

Kamerat e sigurisë të një ndërtese shumëkatëshe në kryeqytetin Medelin të Kolumbisë kanë filmuar momentin kur nëna e re lëshon dorën e fëmijës sapo del nga ashensori.


Në një moment vajza e vogël shkëputet dhe i afrohet parmakut të shkallëve të cilat nuk kanë mbrojtje.


Instikti i nënës bën që gruaja e re të reagonte menjëherë dhe të kapte fëmijën në ajër. Më pas në ndihmë të saj shkuan dhe persona të tjerë që ndodheshin aty në atë moment.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas