Aktualitet

Video- Me daulle e me flamuj, simpatizantët e LSI i shkojnë Ramës në Surrel


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 22/04/21 |
mapo.al

Simpatizantët e LSI-së kanë nisur festën e tyre, ndërsa pak para nisjes së ceremonisë përmbyllëse të fushatës elektorale, kane bërë një xhiro me makina në Surrel, fshatin ku jeton edhe kryeministri Edi Rama.


Siç shihet edhe në video, mbështetësh të LSI-së, teksa kanë vendosur flamuj me simbolet e partisë së tyre, ecin përgjatë fshatit, ndërsa i bien burive dhe daulleve.


Kujtojmë se LSI mban sot fushatën përmbyllëse në sheshin ‘Nënë Tereza’, ndërkohë që të shumtë kanë qenë simpatizantë që janë nisur nga rrethet.


1
Etiketa: , ,

Pas