KMR

Video/ Meksikë, vritet ish-kryetari i bashkisë teksa po bënte… selfie

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:39 - 15/06/18 |
mapo.al

Piedra Negras, eksponent i politikës në Meksikë, ish-kryetar bashkie, është vrarë dje teksa po bente selfie me mbështetës të tij. Video e vrasjes së tij është transmetuar në disa media të huaja.


“Corriere della Sera” sjell pamjet nga një kamera e instaluar në një ambient krejt publik, ku Piedra Negras po bënte selfie, në momentin kur dikush vjen nga pas dhe e qëllon në kokë.


Sipas mediave të huaja, Piedra Negras njihet si një ndër politikanët që luftonte krimin e organizuar.


Video këshillohet që të shikohet nga një audiencë e rritur, për shkak të pamjeve të rënda.Etiketa: , , , ,

Pas