Aktualitet

Video-mesazhi i Bashës para protestës: Të sigurt drejt fitores!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:36 - 08/06/19 |
ro ot

Lideri demokrat Lulzim Basha disa orë para protestës bëri thirrje për pjesmarrje, duke u shprehur se është i vendosur për ta çuar betejën drejt fitores.


“Bashkimi, pjesëmarrja dhe vendosmëria për ta çuar këtë betejë drejt fitores së sigurtë, është investimi më krenar për fëmijët, për të ardhmen e tyre dhe të cdo shqiptari. Të rinj e të reja, studentë dhe profesionistë, pedagogë, artistë, intelektualë, mjekë infermierë dhe mësues, sipërmarrës të ndershëm dhe fermerë, pensionistë dhe të papunë, familjarë, prindër dhe bij e bija të shqiptarëve, mirësevini sonte në bashkimin popullor dhe qytetar në orën 19 në Tiranë. Asnjë hap pas! “


Lexo edhe:Sot protesta e tetë, Basha: Bashkimi, forca jonë përballë krimit


1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas