Aktualitet

VIDEO/ Moment shokues: Polici përplas me makinë motoçiklistin, për t’i vënë… prangat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:17 - 29/05/18 |
mapo.al

Ky është momenti tronditës kur një oficer policie në Kaliforni përplas qëllimit me makinën e tij një motoçiklist për ta arrestuar.


Në pamjet filmike do të shikoni se si polici gjatë ndjekjes e sipër përplas me makinë dhe më pas arreston motoçiklistin.


Por fill pas kësaj në vendngjarje shkojnë motoçiklistët e tjerë  të cilët po merrnin pjesë në “Elite Bikerz Fall Ride Brother”.Ata filmojnë policin dhe i thonë se “t’ i e shtyve atë”, dhe tentojnë që të marrin motorin e shokut të tyre, por nuk ja dalin.
Etiketa: , , , , ,

Pas