Aktualitet

VIDEO/ Momenti kur policia rrethon Teatrin Kombëtar

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:43 - 17/05/20 |
mapo.al

Ky është momenti kur oficerët e policisë, të fshehur brenda Ministrisë se Brendshme dhe Bashkisë Tiranë, rrethojnë Teatrin Kombëtar.


Policët kanë ndërhyrë menjëherë dhe brenda teatrit nuk ka patur shumë qytetarë dhe artistë. Pasi kanë nxjerrë me forcë artistët, policia më pas i ka hapur rrugën fadromës që të shembë pjesën kryesore të Teatrit Kombëtar.
 

LEXO EDHE:

Momenti kur nis prishja e Teatrit Kombëtar (Video)

Lajmi i Fundit/ Foto dhe video tronditëse, dhuna barbare tek Teatri Kombëtar

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas