Aktualitet

VIDEO/ Momenti kur rrëzohet helikopteri i Kobe Bryant

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:57 - 27/01/20 |
mapo.al

Ky është mmenti tronditës i rrëzimit të helikopterit, ku ndodhej legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, dhe vajza e tij adoleshente, Gianna, të cilët humbën jetën tragjikisht nga përplasja fatale me tokën.
Siç e shihni në video, helikopteri me të cilin ata udhëtonin ka bërë disa rrotullime në ajër dhe më pas është përplasur në tokë, duke shpërthyer në flakë, e duke iu marrë jetën në mënyrë të tmerrshme legjendës Bryant, të bijës dhe tre personave të tjerë që ndodheshin në bord.


Incidenti i rëndë ndodhi në Kalabasas të Los Anxhelos, ndërkohë që nuk bëhet e ditur, nëse helikopteri ka pasur ndonjë defekt, apo tragjedia erdhi sipasojë e kushteve të papërshtatshme të motit.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas