VIDEO/Momenti kur shoferi i prokurorit mbërriti i plagosur në spital

Andi Maloku, 30-vjeç shoferi i prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja është më i dëmtuari nga breshëria e plumbave që u derdhën gjatë atentatit të djeshëm tek mbikalimi i Shkozetit. Maloku që më parë ka qenë punonjës policie i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale dhe sot mjekët thonë  se është më i stabiluar, por sërish mbetet … Continue reading VIDEO/Momenti kur shoferi i prokurorit mbërriti i plagosur në spital