Aktualitet

Video/ Momenti kur vajzat e FNSH-së marrin në furgon Monika Kryemadhin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:43 - 17/05/20 |
mapo.al

Ky është momenti kur policia shoqëron Monika Kryemadhin. Janë dy efektive të FNSH-së që marrin Kryemadhin dhe e shoqërojnë për në furgon..Më pas kryetarja e LSI-së shkon në komisariat, por vetëm disa minuta më pas lirohet.


Monika Kryemadhi nuk e ka kundërshtuar shoqërimin. Gjithçka ndodhi pasi filloi prishja e Teatrit Kombëtar.


 


LEXO EDHE:

Deklarata e fortë e Kryemadhit: Qytetarët të mos njohin më shtetin e Edi Ramës

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas