ShowBizz

Video/ Mozzik publikon videon më të bukur të vajzës


               Publikuar në : 19:30 - 12/02/19 |
mapo.al

Mozzik dhe Loredana u bënë prindër për herë të parë në muajin dhjetor, të një vajze që e quajtën Hana.


Gjatë kësaj periudhe, dy të famshmit kanë publikuar shumë foto me vajzën e tyre, duke treguar se po shijojnë çdo moment me të.

Pak më parë, Mozzik ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vogëlushes së tij, e cila buzëqesh kur babai i saj i flet dhe i thotë “Mirëmëngjes”.

 

View this post on Instagram

 

Milmëngjesiii 🤓🤓👼🏻👼🏻👼🏻

A post shared by Hana (@hanaaliu) on


Etiketa: , , , ,

Pas