Sport

Video/ Ndalet Atletiko Madrid, Grizman nuk i mjafton…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:00 - 03/11/18 |
mapo.al

Atletiko i Madridit është frenuar në sfidën e sotme në transfertë kundër Leganesit. Kryeqytetasit kanë barazuar në shifrat  1-1, ndërsa pjesa e parë pavarësisht rasteve të krijuara përfundoi me rrjeta të paprekura.


Kamopioni i Kupës së Botës, Antoine Greiezman në minutën e 70-të ka realizuar një “perlë” nga goditja e dënimit, por i është kundërpërgjigjur Karillo pak minuta më pas duke barazuar shifrat.
Kryeqytetasit renditen të dytët në kampionat, por ekipet që e ndjekin Alavesh dhe Sevilia, rezultojnë me 1 ndeshje më pak.1
Etiketa: ,

Pas