Arkiva

Video/ Në qendrën e votimit paraqitet një “votues special”


               Publikuar në : 19:42 - 30/06/19 |
mapo.al

Këto zgjedhje, do të mbahen mend jo vetëm për mospjesmarrjen e opozitës, por edhe për notat e larta të humorit dhe sarkazmës, si brenda dhe jashtë qendrave të votimit.


Mirëpo dikush ka menduar ta çoj ironinë në nivelin më të lartë, duke u paraqitur në qendrën e votimit me gomarin e tij.Banori i ka vendosur kafshës një copë me mbishkrimin “Edi Rama gati për votim”, ndërsa shkruhet edhe numri 30, që është numri i Partisë Socialiste në fletën e votimit për partitë politike.

Videoja është publikuar edhe nga ish-kryeministri Sali Berisha.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas