Kryesore

VIDEO/ ‘Nëse shikoni policët me krimin, dijeni që jam unë’. Çfarë thoshte Lleshaj kur mori detyrën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:09 - 08/12/20 |
mapo.al

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nuk ka reaguar ende për vrasjen nga policia e të riut Klodian Rasha. Ai ka zgjedhur të heshtë. Por kur Lleshaj mori detyrën, u shpreh se “në qoftë se do t’i shikoni policët me krimin, dijeni që jam unë me krimin”


“Në qoftë se do t’i shikoni policët me krimin, dijeni që jam unë me krimin, në qoftë se do t’i shikoni policët të dehur, dijeni që po pi unë. Në qoftë se i shikoni policët të pasjellshëm, ta dini që po sillem unë keq. Pra, ata do të jenë fytyra jonë. Ata do të dalin më shumë në TV, në media, dhe do të na përfaqësojnë ne”, – thoshte Lleshaj në atë kohë.


 LEXO EDHE:Të shtënat që akuzojnë dhe heshtja e Lleshajt – 2 minutat që sollën vrasjen e 25 vjeçarit nga policia1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas