Kryesore

Video/ Nga fotot në jahtin luksoz, tek noti flutur në liqen…Tahiri në kërkim të rekordeve…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:17 - 16/07/18 |
mapo.al

Vetëm pak ditë më parë, Saimir Tahirit iu bë publike një udhëtim me jaht luksoz nga Mali i Zi në Leçe të Italisë. Udhëtimi datonte në verën e 2017, pak javë përpara se Prokuroria për Krime të Rënda të niste hetimin ndaj tij.


Pas pikëpyetjeve që ka ngritur grupi i hetimit se kush është pronari i jahtit, me kë udhëtoi nga Mali i Zi në Itali, dhe kush i pagoi shpenzimet, Saimir Tahiri hedh një video në faqen e tij në Facebook, sërish në ujë.


Kësaj here jo në det por në liqen duke bërë not flutur.
Në videon e postuar, Tahiri duket një notar i mirë që po i drejtohet bregut. Shumë kush me reagimet që mori, e ka “pickuar” me videot në det që hidhte Berisha ku vetëdeklarohej se po thyente rekorde të reja.A ka synuar edhe Tahiri të njëjtën gjë, pra të përcjellë një mesazh se do të thyejë edhe ai një rekord, por për çfarë?
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas