Aktualitet

VIDEO/ Nuhiu “trondit” Çekinë, “ngre peshë” Kosovën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:02 - 14/11/19 |
mapo.al

Atdhe Nuhiu ka bërë mrekullinë në Ceki, duke kaluar në avantazh Kosovën.


Sulmuesi depozitoi saktë me kokë një krosim të Hadërgjonaj, duke dërguar në festë “dardanët”. Me këtë rezultat, Kosova afrohet dhe më pranë me finalet e Euro 2020.
1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas