ShowBizz

Video/ Nusja ‘çmend’ të ftuarit… nis dasmën me twerk…








Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:23 - 13/09/18 |
mapo.al

Një nuse nga Teksasi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të mirëpritur të ftuarit e saj në dasmë.



Stephanie Payne mund të ketë ecur për në altar me fustanin e bardhë, por kur erdhi momenti i vëmendjes, ajo bëri një ndryshim total.


Payne hyri në sallë me pantallona të zeza dhe një kanatiere të shkurtër duke bërë kërcimin provokues “twerk”, ndërkohë që në fytyrë mbante një maskë.




E veshur me një palë çizme të gjata, kërcimin e përfundoi duke bërë sparkatën në mes të sallës. Të ftuarit u shtangën nga kjo performancë dhe video u publikua në rrjete sociale duke u bërë virale.



Nusja tha se erdhi me këtë surprizë pasi donte që bashkëshorti dhe të ftuarit të shjonin “një shfaqje të bukur”.


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas