Aktualitet

Video/ Pamjet nga brenda Spitalit Infektiv, aty ku po kurohen të prekurit me koronavirus
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:59 - 08/04/20 |
mapo.al

Ministrja Ogerta Manastirliu ka publikuar pamjet  nga brenda spitalit Infektiv në Tiranë, ku po kurohen të sëmurët me COVID-19. Mjekë dhe infermierë që u shërbejnë të sëmurëve dhe me masa mbrojtëse për të mos u infektuar vet. Janë këto pamjet që vijnë nga spitali Infektiv.Mirënjohje për punën e palodhur të mjekëve dhe infermierëve në vijën e parë të përballjes me COVID-19” – shkruan Manastirliu.
1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas