Aktualitet

Video para vrasjes së të riut – autori i drejton armën, viktima ngre dorën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:44 - 11/05/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo, ka siguruar videon e momenteve të fundit të jetës së 27-vjeçarit Mehmet Qema para se të vritej nga shoku i tij Marjus Dema në Tiranë


Në video shihet momenti kur autori, Marjus Dema, i cili ndodhet në këmbë me armë në dorë, kthehet nga viktima që ndodhet përballë tij i ulur në tavolinë, bashkë me pesë shokë të tjerë.


Siç shihet në videon që sjell Mapo, në çastet e fundit para se Marjusi të qëllojë me armë, Qema i bën me dorë duke i kërkuar siç duket të heqë armën, para se Demaj ta shkrepë drejt tij duke i marrë jetën.LEXO EDHE: Vrasja e Mehemet Qemës, vetëdorëzohet autori Marjus Dema dhe Frenkli Myftari1


Etiketa: , , , ,

Pas