KMR

Video/ Pas 44 vitesh jetë bëhet me penis

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:22 - 28/06/18 |
mapo.al

Andrew Wardle ka lindur me një çrregullim të rrallë gjenetik – fshikëza dhe kanalet urinare i janë zhvilluar jashtë trupit. Por, mjekët kishin arritur t’ia rikthejnë në trup qysh në fëmijëri, por organi gjenital kurrë nuk i ishte rritur, ndërsa testikujt po.


Kështu ky 44-vjeçar nga Mançesteri jetoi pa pasur marrëdhënie seksuale gjatë tërë jetës. Është fshehur, duke u munduar të shmang kontaktet fizike, dhe madje në një moment kishte menduar vetëvrasjen.

Etiketa: , , ,

Pas