Video/Pas tërmetit, Tirana përfshihet nga shiu, përmbyten disa rrugë

Pa kaluar ende ethet e tërmeteve të fuqishme, reshjet e shiut kanë përfshirë të gjithë vendin. Sipas informacioneve paraprake, zona më e prekur deri tani është Lezha dhe Shkodra. Mjaftuan vetëm pak minuta shi këtë pasdite dhe u shkaktuan përmbytje. Situata duket se po bëhet problematike në Tiranë, veçanërisht në zonën e “Don Boskos”, ku … Continue reading Video/Pas tërmetit, Tirana përfshihet nga shiu, përmbyten disa rrugë