fbpx

Sport

Video / Pavarësisht golave, tifozët irritohen me Nejmarin, ja çfarë i acaroi

               Publikuar në : 18:28 - 02/07/18 |
mapo.al

Nejmar shënoi një nga golat në fitoren 2-0 të Brazilit ndaj Meksikës, por sidoqoftë në rrjetet sociale ylli i “seleçaove” tërheq vëmendjen për një tjetër fakt.


Pas një përplasje me lojtarin e Portos, Migel Lajun, Nejmar u hodh në tokë dhe filloi të sillej sikur e kishin goditur në këmbë. Shumë tifozë në rrjetet sociale janë inatosur me këto veprime të brazilianit, i cili filloi të rrokullisej në tokë, dhe në fakt nuk është as hera e parë që e bën këtë gjë.
 

 


Etiketa: , ,

Pas