Kryesore

Video/ ‘Për studentët’, deputeti Hasa publikon videon kur godet Ramën me vezë…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 15:27 - 20/12/18 |
mapo.al

Ky që shihni në videon më poshtë është momenti kur deputeti i PD-së, Endri Hasa ka qelluar me veze kryeministrin Edi Rama, teksa ai mori fjalen ne foltoren e Kuvendit.


Në kohën që Kryeministri nisi fjalën, deputeti i PD është ngritur nga vendi dhe është ka shkuar drejtë foltores siç shihet dhe në pamje.Ky që shihni në videon më poshtë është momenti kur deputeti i PD-së, Endri Hasa ka qelluar me veze kryeministrin Edi Rama, teksa ai mori fjalen ne foltoren e Kuvendit.


Në kohën që Kryeministri nisi fjalën, deputeti i PD është ngritur nga vendi dhe është ka shkuar drejtë foltores.

Ai e goditi herën e parë kryeministrin Edi Rama me vezë, duke e prekur në kraharor, sikunder duket edhe ne video.

Ndërkohë që pas kësaj goditje ai është rrethuar nga forcat e gardës, në tentativën e dytë, ai ka hedhur sërish një vezë, por duke i kaluar fare pranë kreut të qeverisë.


Etiketa: , , , , , ,

Pas